• banner
  • banner
  • banner

Transport i przeprowadzki – Auto-Transport

Firma Auto-Transport Ryszarda Falkiewicza działa na polskim rynku od 1996 roku. Na przestrzeni tych lat wyspecjalizowaliśmy się w transporcie bagażowym, przeprowadzkach i magazynowaniu mienia. Wszystkie usługi wykonujemy w Gdańsku i na terenie całego Trójmiasta, a także na obszarze województwa pomorskiego.

Każda przeprowadzka to przedsięwzięcie karkołomne, które często wiąże się z dużym stresem, obawami dotyczącymi jej prawidłowego przebiegu i właściwej organizacji. Podczas przeprowadzek mieszkań obawy dotyczą w szczególności bezpieczeństwa i właściwego zabezpieczenia mebli i przedmiotów. W trakcie przeprowadzek biur czy też transportu urządzeń niepewności wiążą się z właściwą logistyką, szybkością wykonania usługi oraz z dotrzymaniem określonego terminu. Z tych właśnie powodów, by ustrzec się przed nieprzewidzianymi trudnościami należy powierzyć przeprowadzkę lub transport odpowiedzialnej i doświadczonej firmie przeprowadzkowej.

Taką właśnie firmą jest Auto-Transport. Posiadamy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam  zapewnić właściwą logistykę obsługi osób prywatnych oraz firm.

Dysponujemy bogatą flotą taksówek bagażowych. Prowadzimy przewozy towarów, w tym papieru, opakowań i tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w przeprowadzkach osób prywatnych i przeprowadzkach firm. Realizujemy usługi transportowe, wykonujemy przewóz mebli, transport gabarytowy przedmiotów, takich jak antyki i fortepiany.

Wszystkie przeprowadzki koordynujemy w kompleksowy sposób.  Zaopatrujemy klientów w niezbędne materiały i kartony, pomagamy pakować przedmioty. W trakcie całego procesu przewozowego za Państwa towar odpowiada profesjonalny personel. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wszystkie niezbędne certyfikaty oraz pozwolenia, zezwalające nam na działanie w dziedzinie transportu samochodowego i przewozu mienia. Proponujemy przewóz różnymi środkami transportu, zależnie od poszczególnych przedmiotów, towarów i charakteru przeprowadzek.

 

Speeding Truck

Nie ograniczamy się tylko do przewozów lokalnych ale oferujemy również  przeprowadzki międzynarodowe. W przypadku większych zamówień, świadczymy usługi na terenie całego kraju oraz Europy.

Posiadamy pojazdy przystosowane do przesyłek różnych gabarytów:

  • samochody ciężarowe o ładowności do 3,5 T
  • samochody ciężarowe o ładowności do 12 T

Courier

Zaufało nam wiele firm

Na przestrzeni ponad 20 lat działalności zdobyliśmy wielkie doświadczenie w branży transportowej i zapracowaliśmy na renomę solidnego przewoźnika. Naszym usługom zawierzyły takie firmy jak ZUS czy EKOLAN. Wszystkie zlecenia wykonujemy przy pomocy nowoczesnego, niezawodnego sprzętu. Naszym priorytetem jest jakość i solidność świadczonych usług.

Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka z domu czy mieszkania jest sprawą niezwykle indywidualną i osobistą. Proponujemy, aby w trakcie specjalnie zorganizowanej wizji lokalnej skonsultowali Państwo z naszymi fachowcami wszystkie niejasności dotyczące wykonania usługi.

Firma Auto-Transport gwarantuje ubezpieczenie od potencjalnych szkód dla każdego przedmiotu, przewożonego w transporcie. Mimo to dokładamy starań, aby wszystkie powierzone nam przesyłki dotarły do miejsca docelowego w szybki i bezpieczny sposób.

Zaufaj specjalistom.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę